Pojištění STUDENT

Jedete studovat do zahraničí např. v rámci programu Erasmus či Socrates? Ve spolupráci s OZP jsme pro studenty ve věku 15-26 let připravili pojištění zahraničních studijních pobytů v Evropě. K pojištění léčebných výloh s limitem až 5 mil. Kč, které je v rámci příspěvku OZP poskytováno až na 180 dní zcela zdarma, je nutné si připojistit pojištění odpovědnosti za škody.

K dispozici je dále široká škála dalších volitelných připojištění (např. úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění rizikových sportů).
S naším pojištěním se nemusíte bát ani Covidu, náklady na případnou lékařskou péči jsou hrazeny z pojištění léčebných výloh a pokud se obáváte, že vám Covid zkomplikuje plány spojené s cestou tam či zpět (např. nucené prodloužení pobytu v zahraničí v důsledku karantény), je k dispozici pojištění Covid-19 a pojištění storna služby.

Naprostou samozřejmostí je možnost využití asistenčních služeb v režimu 24/7.
Pojištění lze sjednat výhradně na pobočkách OZP jedenkrát ročně (nedá se kombinovat s jiným cestovním pojištěním s příspěvkem OZP čerpaným v témže roce), s průkazem o studiu a potvrzením vysílající školy.

Pojištění STUDENT obsahuje:

  • pojištění léčebných výloh s limitem 5 mil. Kč (včetně nákladů spojených s léčbou koronaviru)
  • pojištění odpovědnosti za škody vůči třetím osobám s limitem 10 mil. Kč, a případná další pojištění dle vašich preferencí

Přiložené soubory:
stahnout-icon