>>> Online pojištění ve třech krocích <<<

Úrazové pojištění

  • Program Zvonek

    Nemůžeme Vaše dítě ochránit před úrazem, můžeme však zmírnit jeho následky.

  • Program Gina

    S nadhledem do života

Program Zvonek

Program ZvonekNemůžeme Vaše dítě ochránit před úrazem, můžeme však zmírnit jeho následky.

Co je program Zvonek

Zvonek je moderní komplexní pojistný produkt, který kombinuje prvky úrazového pojištění pro děti se zajištěním služeb call centra a s poskytováním řady výhod v průběhu pojištění. Zvonek je určen pojištěncům OZP a ZPŠ, kteří využili jedinečné nabídky  svých zdravotních pojišťoven a sjednali si pro své miminko jeden rok úrazového pojištění zdarma.

Rozsah pojištění programu ZVONEK

Progresivní plnění u trvalých následků úrazu: až 1.000.000,- Kč


Dětské úrazové pojištění Vitalitas je konstruováno tak, aby především zmírnilo dopad případných trvalých následků. Čím vyšší je míra poškození, tím závažnější důsledky přináší úraz nejen pro samotné dítě, ale pro celé jeho okolí. Proto nabízíme pojištění trvalé invalidity s progresivním plněním. To znamená, že čím těžší jsou následky úrazu, tím vícenásobně se zvyšuje základní pojistná částka. U nejzávažnějších úrazů poskytujeme plnění až do pětinásobku základní pojistné částky -  tedy 1.000.000,- Kč.

Jednorázové plnění za vyjmenované úrazy

Ze statistik vyplývá, že mezi nejčastější úrazy patří zlomeniny a popáleniny. Ty přináší dítěti i rodičům řadu nepříjemností, a proto v případě vyjmenovaných úrazů (zlomeniny, popáleniny, jizvy, ztráta trvalého zubu, chirurgický zákrok - šití, otřes mozku) nabízíme jednorázové plnění ve výši 500,- Kč jako malé odškodnění za prožitou bolest.

Náklady spojené s úrazem 

Ulehčete rodinnému rozpočtu a nechte na nás, abychom uhradili náklady spojené s úrazem. Veškeré náklady přímo související s úrazem a nehrazené ze zdravotního pojištění uhradíme až do výše 10.000,- Kč.

Výhody programu Zvonek

  • kvalitní úrazové pojištění pro děti
  • výhody pro každý rok programu (zvýhodněné pojistné, dárky v průběhu pojištění a na závěr programu: školní aktovka pro budoucího prvňáčka)

Cena programu Zvonek

Rok programu Roční pojistné Dárek pro Vás 
1 0,- Kč  rok programu zdarma
2 250,- Kč* knížka
3 450,- Kč zvýhodněné pojistné
4 500,- Kč 200,- Kč na bezpečnostní pomůcky
5 450,- Kč zvýhodněné pojistné
6 500,- Kč aktovka pro prvňáčka

 * OZP hradí polovinu pojistného na druhý rok programu Zvonek

 

Přiložené soubory